کتری پیروزی حسن روحانی اخبار سیاسی و اجتماعی

کتری: پیروزی حسن روحانی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هر وضعیتی از شرایط فعلی بهتر است / کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید باید یک راهکار کارآمد، تعامل‌گونه پیدا کنیم؛ راهکاری که بتواند اهداف تیم ملی را محقق کند.

هر وضعیتی از شرایط فعلی بهتر است / کی‌روش

کی روش: هر وضعیتی از شرایط فعلی بهتر است

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید باید یک راهکار کارآمد، تعامل گونه پیدا کنیم؛ راهکاری که بتواند اهداف تیم ملی را محقق کند.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش بعد از بازگشت تیم ملی کشور عزیزمان ایران از اردوی تونس و اتریش در گفت وگو با خبرنگار یکی از روزنامه های سراسری در پاسخ به این پرسش که آیا بعد از دو بازی برابر تونس و الجزایر نسبت به آمادگی بعضی بازیکنان دغدغه پیدا کرده اید، گفت: دغدغه ندارم ولی واقعیت این است به نتایجی رسیدم که باید روی این نتیجه های کار کنیم و بتوانیم به اهداف مان نزدیک شویم. مهمترین مساله ای که باید راجع به آن بنشینیم، گفت وگوهای جدی انجام بدهیم این است که چطور می خواهیم بازیکنان داخلی مان را جهت جام جهانی آماده کنیم. مطمئنا وظایف باشگاهی وجود دارد، وظایفی که بازیکنان نسبت به کلوب هایشان دارند، وظایف مربیگری وجود دارد ولی فراموش نکنیم فراتر و بالاتر از تمام این وظایف، وظایف همه ما نسبت به تیم ملی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران است.

هر وضعیتی از شرایط فعلی بهتر است / کی‌روش

او افزود: اگر از من می پرسید که آیا من یک قدم جادویی دارم که بخواهم همه چیز را به یکباره درست کنم، خیر اینطور نیست. ولی این بدان معنا نیست که ما نباید کارمان را انجام دهیم. ما باید یک راهکار پیدا کنیم. هیچ فرمول جادویی نمی توانیم داشته باشیم. باید یک راهکار کارآمد، تعامل گونه و راهکاری که بتواند اهداف تیم ملی را محقق کند، پیدا کنیم. باید بتوانیم یک راهکار خلق کنیم و مجددا بسازیم. هر چه است باید یک راه حل پیدا کنیم.

کی روش در پاسخ به این پرسش که چقدر امیدوار هست، گفت: وظیفه من این است که جامه فوتبال کشور عزیزمان ایران را در مسیری قرار دهیم تا بتوانیم شرایط را عوض کردن بدهیم و راهکارهایی مناسبی را پیدا کنیم. اگر از من می پرسید که من تفکر مثبتی نسبت به این مطلب دارم، خیر چون کارمان بسیار سخت هست. تنها مطلبی که از آن مطمئن هستم این است که شرایط فعلی راه حل نیست و هر شرایطی که بتوانیم به وجود بیاوریم از شرایط فعلی مان بهتر خواهد بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید باید یک راهکار کارآمد، تعامل‌گونه پیدا کنیم؛ راهکاری که بتواند اهداف تیم ملی را محقق کند.

وی در آخر گفت: الان زمانی است که به مشاهداتمان ادامه بدهیم. تک تک بازیکنان مان را حمایت می کنیم و دعا می کنیم که بازیکنان ملی پوشان مان به مصدومیت دیگری دچار نشوند چون الان وقت این نیست که بخواهیم شاهد مصدومیت دیگری باشیم. ما امیدوار هستیم که پنج بازی دیگری در راه آماده سازی انجام دهیم. ترکیه، یونان، ازبکستان، سوریه و لیتوانی این پنج بازی هست. فقط باید شرایط اردویی مان را در ترکیه نهایی کنیم و در نهایت از جام جهانی ۲۰۱۸ لذت ببریم.

واژه های کلیدی: ایران | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs